На Прикарпатті розпочалася фінальна частина всеукраїнських змагань “Старти надії”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селищі міського типу Ворохта Яремчанської міської ради на території спортивно-туристичної бази "Україна" відбулося урочисте відкриття фінальної частини всеукраїнських змагань "Старти надії".

  Учасників спортивного заходу, серед яких шкільні команди – переможці обласних змагань з усієї країни, привітали заступник голови комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віктор Павленко та заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович.

  – Дуже важливо, що ви зможете отримати тут найкращі враження. Ця світла і яскрава сторінка надовго залишиться у вашій пам`яті, – сказав Сергій Адамович. – Заняття спортом є важливою складовою у формуванні здорового українського суспільства. Вірю, що серед вас є ті, хто у недалекому майбутньому гідно представлятиме Україну на міжнародному рівні.

  Заступник голови облдержадміністрації також зауважив, що проведення подібних змагань сприяє руйнуванню міфів російської пропаганди: "Сьогодні тут спілкуватимуться діти з різних регіонів країни, які матимуть змогу самі побачити і ще раз переконатися, що ми – єдиний український народ, який хоче жити у мирі, злагоді й достатку. Незважаючи на ту складну ситуацію, в якій знаходиться наша держава, ми у найближчий час побудуємо європейську Україну", – підсумував Сергій Адамович.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150