На Прикарпатті розпочався Перший відкритий чемпіонат з екстреної медичної допомоги «Синьогора -2015»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під патронатом голови облдержадміністрації Олега Гончарука на Прикарпатті розпочався Перший відкритий чемпіонат з екстреної медичної допомоги «Синьогора -2015».

  В урочистому відкритті з нагоди заходу взяв участь заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, голова Богородчанської РДА Ярослав Паранюк, ініціатори та організатори чемпіонату , представники духовенства та волонтерських організацій, а також медичні фахівці з Польщі та України.

  За словами організаторів заходу, протягом трьох днів у селі Гута Богородчанського району у максимально наближених до реальних життєвих ситуацій відбуватимуться денні та нічні змагання медичних бригад із надання невідкладної лікарської допомоги.

  Обмінятися думками і набутим досвідом у наданні екстреної медичної допомоги, обговорити спільні проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення прибули команди фахівців мед закладів із різних областей країни, а саме, Закарпаття, Тернополя, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. Підготувати та організувати чемпіонат європейського зразка, висловити підтримку України серед світової спільноти завітали польські колеги-медики.

  На переконання Ігоря Пасічняка, проведення подібних навчань за підтримки польських медиків дасть змогу перейняти їхній досвід у наданні невідкладної допомоги, закладе підґрунтя для тісної фахової співпраці, яка відповідатиме світовим стандартами та сприятиме формуванню єдиного медичного простору для збереження життя і здоров’я людей.

  «Обласна влада докладає максимум зусиль аби створити на Прикарпатті дієву державну систему із надання невідкладної медичної допомоги, – зауважив Ігор Пасічняк. – Раді з того, що задля становлення екстреної медицини в області, вагому підтримку надають польські колеги, адже їхній набутий досвід та фахова майстерність сприятимуть налагодженні невідкладної допомоги європейського рівня».

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150