На Прикарпатті утворили живе серце

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Коломиї такого ще не бачили!На площі перед ратушею зібралося більш як 150 юнаків та юнок, які наочно показали свою любов до міста.

  «Дуже приємно, що в такий морозний день молодь все ж таки зібралася, щоб зробити флеш-моб. Нашу ідею підтримав депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Гдичинський і допоміг вирішити певні організаційні моменти. Знаємо, що в цей день традиційно освідчуються в коханні, а ми вирішили освідчитися в коханні до Коломиї», – розповів один з організаторів Андрій Волощук голова МБФ «Заради добра».

  У січні минув рік як в Коломиї розпочав свою діяльність Молодіжний благодійний фонд «Заради добра». Більше тисячі молодих людей Коломиї та Коломийщини є його активними членами. На рахунку фонду вже не одна добра справа, зроблена для міста, а в День всіх закоханих молодь показала свою любов до рідної Коломиї.

  Участь в акції взяла і міс Коломиї 2012, адже на її думку сьогодні необхідно гуртувати молодь.

  «Сьогодні потрібно розвивати молодіжні рухи, тому що це є приклад для молодшого покоління. Це є розвиток нашого міста і нашої культури. Потрібно проводити такі заходи і я дуже рада, що є така організація як фонд «Заради добра», яка згуртовує та зорганізовує молодь на обрі діла», – переконана Вікторія Скригунець «Міс Коломия-2012».

  Молодь в руках тримала повітряні кульки та під час флеш-мобу ставали у вигляді слів «Заради добра», «Молодь міста» та слово «Коломия» і поруч серце. І все це вигукуючи слова любові до Коломиї.

  Оксана Островська, Євген Гапич

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150