На Прикарпатті відбувся п’ятий фестиваль моржів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Встановити кількість осіб, які виявили цьогоріч бажання взяти участь у Фестивалі моржів, що вже вп’яте проходив у ТК «Буковель», виявилося непросто. Сміливців пірнути у крижану воду було дуже багато, що перевершило всі сподівання організаторів. Адже очікувалось, що Фестиваль прийме щонайменше 500 учасників. На запитання, поставлене організатору Фестивалю, арт-менеджеру ТК «Буковель» Василю Волочію про кількість учасників, отримали відповідь: «Я не знаю. Ми збились з рахунку, бо з 6-ї години ранку і до пізнього вечора, протягом кожної хвилини в озеро заходили, як мінімум, по два – три моржі… Ми втомились і можемо помилитись. Знаю тільки, що всім учасникам не стало ані дипломів, ані подарунків, ані козацького кулішу…Рахуйте самі, але цифра буде далеко за тисячу …

  Прийнявши крижану купіль, учасники Фестивалю кружляли у стрімкій «Коломийці», до якої їх запросили танцюристи вокально-хореографічного колективу смт. Отинія Івано-Франківської області. Освячення льодового хреста, встановленого посередині центрального буковельського озера, різнобарв’я національних костюмів, жива музика, святочна упряж карпатських коників, козацький куліш, приготований на відкритому вогні у 150 літровому казані. веселі посмішки туристів у відповідь на привітання: «Христос хрестився!»– усе це фрагменти відзначення третього великого завершального свята різдвяно-новорічного циклу в Україні та Фестивалю моржів у ТК «Буковель».

  А організатори ж Фестивалю вже виношують плани проведення шостого фестивалю, бо, як кажуть в народі «в здоровому тілі – здоровий дух», а саме здоровий спосіб життя пропагує курорт.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150