На Прикарпатті визначили підлітка з найдовшим рудим волоссям в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У середу, 26 грудня,  у селі Павлівка Тисменицького району на «Голубодромі» було встановлено рекорд України 12-ти річного Артура Покоса у категорії: «Розміри» – найдовше волосся серед хлопчиків. Галицький хлопчисько є реальним претендентом на звання найдовговолосішого підлітка в світі.

  Довжина волосся  Артура Покоса склала 110 см, проте хлопець на досягнутому зупинятися не планує. Окрім почесного титулу, рекордсмен отримав в подарунок голуба від Матіаса Гьопфнера.

  Хлопець родом з Львівської області, м.Дрогобича. Як і всі хлопці в його віці, захоплюється машинами, комп’ютерами, математикою, а також шахами.

  Експертами цього рекорду виступили директор «Голубодрому» Матіас Гьопфнер та представник національного рекорду України, директор агенції «PR-energy» Ганна Крисюк.

  «Нам приємно було фіксувати щось нестандартне в Україні. Я сама розумію, як це коли на тебе звертають увагу, так як у самої такий колір. Насправді людей з рудим волоссям, які мають колір справжнього золота, є не так і багато», – сказала Ганна Крисюк.

  За словами Артура, то він хоче зібрати якнайбільше людей з рудим волосся в одному місці, чому пообіцяла посприяти Ганна Крисюк.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150