На Прикарпатті з’явився “націоналістичний” міст

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Тепер жителів Надвірнянщини та гостей, що проїжджають по трасі державного значення Мукачево-Львів, зустрічатиме чистий, пофарбований міст та українське вітання «Слава Україні!», – каже голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко.

  Кілька років огорожа моста через Бистрицю в Надвірній не бачила ремонту. Фарба облупилася, перила поржавіли. «Облавтодор», на балансі якого є міст, не знаходив коштів на приведення в порядок огорожі.

  З ініціативи депутата Надвірнянської міської ради від ВО «Свобода» Олега Туєшина місцеві свободівці взялися виправити такий стан речей.

  Традиційно українські ґазди прибирають до Великодня свої садиби. Надвірна та Надвірнянський район – наша спільна домівка. Тому, за словами Олега Туєшина, місцеві жителі до свята Христового Воскресіння подбали про те, щоб головний міст району, через який заїжджають гості та туристи з інших областей, був у національних синьо-жовтих кольорах. «Цей міст як ворота до нашого району, а ворота мають бути в кожного ґазди гарні», – наголосив він.

  За власні кошти закупивши фарбу, чотири дні працювали активісти на мості, довжина якого становить 130 м. По обидві сторони моста перила відчистили від іржі та пофарбували в жовто-сині барви. На середині моста на синьому тлі жовтими літерами зроблено напис «Слава Україні!».

  Особливо варто відзначити свободівця Тараса Угринчука, який працює головним архітектором міста Надвірна. Він особисто із своїм маленьким сином, який йому допомагав, розкреслив славний повстанський клич.

  Також свободівці прибрали прилеглу до моста територію.
  Надвірнянська «Свобода» застерігає владу не робити спроб перефарбовувати «богородчанський міст», як його називали до тепер в народі (нині міст місцеві жителі нарекли свободівським). Адже він не був фарбований багато років, а коли свободівці почали приводити його до ладу, одразу влада району зауважила, що начебто синьо-жовтий колір відповідно до правил не підходить. А все має бути пофарбовано сірим, і навіть фарба для цього в «Облавтодорі» вже знайшлася. 

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150