Найбільший в Україні європейський віночок створили в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківську встановили черговий рекорд. Цього разу франківці в цікавий спосіб в черговий раз засвідчили своє прагнення долучитися до європейської спільноти.

  11 травня на площі Шептицького на святкуванні днів Європи зібралося близько двох сотень місцевих мешканців та понад двадцять представників іноземних делегацій. Рекорд розпочався із вітального слова губернатора області Михайла Вишиванюка та міського голови Віктора Анушкевичуса. Зокрема, Віктор Андрюсович у своєму виступі зазначив, що сподівається на те, що наступного року віночків збільшиться рівно на один – з жовто-блакитною символікою.

  Встановлювала рекорд молодь. Студенти з прапорами держав – членів Євросоюзу тримали за руку дітей у колоритному національному вбранні. Під живий спів ансамблю «Гуцулочки Карпат» пари розходилися, відповідно студенти підходили до сцени, а малеча об’єднувала свої віночки у суцільний віночок Євросоюзу. Таким чином було з’єднано в один 27 букетів.

  До свята долучилися ще й правоохоронці. Зокрема, коли кілька віночків розкидав вітер, міліціянт оперативно їх поставив на попереднє місце, після цього йому на допомогу поспішив нижчий за званням колега.

  Засвідчили встановлення рекорду Ганна Крисюк – представник книги рекордів України та Матіас Гьофнер – директор голубодрому, які нагородили дипломами Михайла Вишиванюка, Віктора Анушкевичуса і представника «Європейського руху в Україні» Олену Білецьку.

  Ведучий свята Андрій Коваль розповів, що в такий спосіб не тільки буде організоване ще одне місце для туристів, а й іноземці зможуть «на лице» побачити справжні прагнення українців рухатися до Європи.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150