Наймасовіше дитяче караоке в Україні відбулося в Коломиї

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Коломиї 300 дітей одночасно заспівали пісню «Ой заграй скрипалю» з якою коломиянка Тетяна Гулик буде змагатись в фіналі національного відбіркового конкурсу «Дитяче Євробачення – 2012», що відбудеться 8 липня в Криму. У неї є всі шанси вже невдовзі представляти Україну на цьому конкурсі в Нідерландах. Для перемоги їй необхідна підтримка.

  На літньому майданчику в парку імені Кирила Трильовського Тетянка разом з своїми однолітками не лише гарно заспівала, а і встановила рекорд України у категорії масові заходи «Наймассовіше виконання пісні в дитячому караоке». Учасники рекорду висловили і свою позицію щодо мовного питання в Україні, всі дітлахи одягнули бандани з написами: «Співай українською!».

  До слова – це вже четвертий рекорд, що встановили у Коломиї. Попередній – це виконання танцю коломийка у кількості 207 пар, найбільше трояндове дерево, а також найдовше перебування людини під снігом.

  Цього разу рекорд зафіксували представник «Книги рекордів України» Ганна Крисюк, а також експерти Віталій Мєрінов студентський мер Івано-Франківська та Олександр Шевченко директор ТК «Буковель».

  Ганна Крисюк зазначила, що «ми пишаємося тим, що саме на Прикарпатті найбільше співочих рекордів, які виконуються українською мовою, популяризують українську пісню і встановлюють нові рекорди. Дуже приємно, що Таня своїм прикладом показала як треба підтримувати ближніх і не пошкодувала віддати наколядовані кошти для доброї справи».

  Допомогли Тетянці встановити рекорд Молодіжний благодійний фонд «Заради Добра» та депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Гдичинський. Підтримати юне обдарування прийшло чимало коломиян.

  З ініціативи Тетянки під час концерту відбувся збір коштів для її ровесниці Ельги Нафікової, яка хвора на рак крові і на разі потребує допомоги.

  «Я захоплююсь Тетянкою і її не дитячим ставленням до світу. Вона не лише пропагує українське, а й згуртовує навколо такої необхідної справи своїх однолітків, молодь та нагадує старшим, що навіть у такий не простий час треба підставити плече своєму сусіду. Загалом свято, як на мене вдалося, дорожчого за дитячу посмішку не має нічого, а їх було більше тисячі. День прожитий не марно», – наголосив експерт національного проекту України «Книги рекордів України» Олександр Шевченко.

  Тетянка своїм прикладом показала усім, що не треба бути байдужими. Вона зробила перший внесок у збір коштів. 2000 тисячі гривень, які Тетянка наколядувала вона віддала на лікування своїй ровесниці. «Треба допомагати ближнім, адже біда може трапитися з кожним і головне, що люди можуть кинути у скриньку гривню, а гривня до гривні і зібрана сума може допомогти подолати хворобу», – говорить Т. Гулик.

  ЇЇ підтримали і інші організатори, зокрема, Богдан Гдичинський: «Сьогодні важливо згуртовувати молодь навколо добрих справ. По перше активісти молодіжного благодійного фонду «Заради Добра» самі організовували цей захід і надзвичайно приємно, що взяти участь відгукнулися танцювальні колективі, музичні школи Коломиї. Такі акції гуртують людей і разом з тим вчать молодь допомагати один одному та не залишати ближніх самих з бідою».

  Мама Тетяни, Марія Гулик, говорить що ідея допомогти хворій дівчинці виникла не випадково. «Ми обоє лікарі і Тетянка також хоче стати лікарем. Хочемо щоб вона з дитячіх років розуміла відповідальність за свої вчинки і була не байдужою до інших», – говорить мама фіналістки «Дитячого Євробачення – 2012».

  Під час встановлення рекорду України відбувся концерт за участі найкращих дитячих колективів міста. Також не обійшлось і без сюрпризів. Для дітлахів організували свято морозива, яке роздавав мультяшний улюбленець Спанчбоб, тож святкування встановлення рекорду від літнього майданчика перейшло на дитячу спортивну площадку. 

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150