Наталія Ткачик пронизала івано-франківців своєю збіркою віршів “Наскрізь”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   26 лютого о 18:00 в виставковому залі книгарні "Є", Івано-Франківськ, відбулась презентація збірки поезій Наталії Ткачик "Наскрізь". Модератором зустрічі виступив поет та журналіст Богдан Ославський.

  Наталія Ткачик народилася в Івано-Франківську. Закінчила Інститут філології Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. Кандидат філологічних наук та член літературної студії «Нобель». Переможниця конкурсу «Гранослов» (2004), конкурсу ім. Б.-І.Антонича «Привітання життя» (2009), «З точки зору осені» (2012). Авторка поетичних збірок «Скалка в сонці» (2005) та «Наскрізь» (2014).

  "Збірка видана минулого року, вона невеличка – тридцять з чимось віршів. Тут мій творчий доробок за майже десять років. Ці вірші нелегкі для читання, вона не для тих, хто шукає лірики чи світлих текстів. Це, як я люблю казати, залізобетонна поезія – вона для тих, хто здатен відчути. Тут є і інтимна лірика,  філософська. Соціальної тематики я не порушую – це занадто відповідально. Є вірші на японську тематику, є – на гуцульську", – розповіла Наталія Ткачик про свою другу збірку.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150