Одразу дві команди юних математиків привезли нагороди з Чернівців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Протягом 30 жовтня по 4 листопада 22 команди юних математиків з усієї України інтелектуально змагалися в місті Чернівці. Приємно зауважити, що свої сили на конкурсі приїхали продемонструвати одразу три прикарпатські команди (Надвірнянський ліцей, Фізико-технічний ліцей та Природничо-математичний ліцей).

  До півфіналу команда Фізико-технічного ліцею та команда "Альфа" (Природничо-математичний ліцей) йшли рівно, проте у останній грі "альфівці" обігнали команду міста Суми та своїх колег та увійшли до суперфіналу. Таким чином Фізико-технічний ліцей отримав тільки 3 місце.

  У суперфіналі турніру юних математиків Природничо-математичний ліцей відстояв своє абсолютне друге місце. На першому місці залишився Дніпропетровський ліцей.

  Науковим керівником та співавтором "срібла" став виконуючий обов’язки завкафедри диференціальних рівнянь та прикладної математики, доцент Казмерчук Анатолій Іванович.

  Команда "Альфа" у Чернівцях виступала в складі 5 чоловік: капітан – Якимчук Богдан, Жолобко Роман, Слободян Назар, Ніколаєнко Сергій та Рублик Володимир. Викладач математики – Гриш Марія Михайлівна.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150