Одразу кілька мітингів та пікетів проходять під Івано-Франківською ОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  20 березня біля Івано-Франківської ОДА пройшли одразу кілька мітингів та пікетів.

  Одні мітингувальники, ВО "Голос" та "Галицька козацька січ", зібравши кілька десятків своїх членів, вимагали у влади підвищення зарплат, відміни пільг, заборони російських товарів та люстрації.

  "Ми хочемо стимулювати владу до проведення реформ та люстрації. Нам хочуть зробити субсидію по газу, але вона нам не потрібна – нам потрібні високі пенсії та зарплати, щоб ми самі могли оплачути всі ці платежі. Чому у нас такі ціни на газ і тепло? Та тому, що нашими теплокомуненерго та енергетичними компаніями володіють олігархи, які перепродують нам державні газ, тепло та електроенергію втридорога", – розповів Ростислав Гудзінський, голова ВО "Голос".

  Інші пікетувальники встановили намет у кольорах прапора України, вимагаючи реабілітації чотирьох депортованих "свавіллям нечесної влади" членів їх родини.

  Також була помічена група людей, котрі займаються переробкою лісу. За їх словами, вони на сесії обласної ради вимагатимуть продавати ліс одразу переробникам, а не перекупникам.

  А ще один пенсіонер стояв у одиночному пікеті з плакатами "Нинішня влада за рівнем беззаконня перевершила режим Януковича" та "Олег Гончарук – діяннями плює на закони України!"

  О 10:00 розпочалась сесія обласної ради, тож деякі з мітингувальників вирушили туди, щоб донести можновладцям свої вимоги.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150