Олег Гончарук: Капітальний ремонт вулиці Набережна – один з перших пріоритетів у моїй діяльності на посаді голови ОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Таку точку зору висловив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, оглядаючи стан виконання робіт з капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника.

  11 жовтня на ділянці дороги від вулиці Берегова й до вулиці Левицького методом ресайклингу розпочалося укладання дорожнього полотна. Одночасно на ділянці від вулиці Левицького до вулиці Крихівецької ведеться облаштування ливневої каналізації.

  «Капітальний ремонт вулиці Набережна – це один з перших пріоритетів у моїй діяльності на посаді голови ОДА, важливий практичний крок, спрямований на якісне покращення дорожньої інфраструктури та комфорту мешканців нашого міста й області загалом. Я дуже радий, що нам вдалося узгодити всі конфліктні питання, досягти згоди і сьогодні ця згода починає давати результат», – зауважив Олег Гончарук.

  Очільник області запевнив, що обласна влада забезпечить всі необхідні умови для якнайшвидшого та якісного ремонту вулиці Набережна. Водночас, голова обласної державної адміністрації висловив сподівання, що всі зобов’язання будуть у повній мірі виконані як виконавцем робіт, так і керівництвом міста Івано-Франківська.

  Нагадаємо, до кінця року передбачається освоєння 15 млн. грн. із обласного бюджету та 10 млн. грн. із бюджету міста Івано-Франківська. 8 жовтня з бюджету області держказначейством на капітальний ремонт вулиці Набережна імені Василя Стефаника вже було виділено 7 млн. 350 тис. грн.

  Голова ОДА наголосив на неприпустимості допущення будь-яких зловживань під час проведення ремонтних робіт.

  «Ми ретельно контролюватимемо хід виконання робіт. Об’їзна дорога в Івано-Франківську має стати красномовним прикладом того, у якому напрямку покликана рухатися область та як мають виглядати наші дороги вже в найближчому майбутньому», – резюмував Олег Гончарук.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150