Олег Гончарук: «Щирі посмішки, позитивні емоції та незабутні враження дітей є головним результатом акції «Різдво в Карпатах»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Діти із східних та південних областей України, які в рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах» під час зимових канікул відпочивали на Прикарпатті, спецпотягом «Івано-Франківськ – Краматорськ» вирушили додому.

  Попрощатися з гостями на залізничний вокзал у м. Івано-Франківську прийшли прикарпатці, в сім’ях яких проживали діти, керівництво обласної державної адміністрації, представники громадськості.

  «Організовуючи акцію, ми дещо переживали, адже ще не приймали одночасно таку велику кількість гостей. Сьогодні ж із приємністю можу відзначити, що результатом надзвичайно задоволені. Щирі посмішки на обличчях наших діток, їх позитивні емоції та незабутні враження – цьому красномовне підтвердження. – розповідає Олег Гончарук. – Діти вражені, багато з них розповідають, що якщо раніше в основному їздили відпочивати на море до Криму та Одеси, то тепер проситимуть батьків приїздити на Прикарпаття. На запитання, що їм найбільше сподобалось, всі як один відзначають щирість та доброту наших людей. Слухаючи такі слова, розумію, що наша ініціатива була правильною та потрібною».

  За словами голови облдержадміністрації, загалом у рамках акції «Різдво в Карпатах» Івано-Франківщину відвідали 891 дитина та 102 супроводжуючих із східних та південних областей України, які з 3 по 10 січня проживали у 614-ти прикарпатських родинах.

  Програма їхнього перебування на Прикарпатті була напрочуд насиченою: гості їздили на екскурсії, відвідували музеї, знайомилися з місцевими традиціями, вчилися колядувати, брали участь у найрізноманітніших культурно-мистецьких акціях.

  Окрім того, 5 січня в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка для дітей відбувся святковий новорічно-різдвяний концерт.

  «Звичайно, для дітей основним дійством стала Свята Вечеря, яку вони одержали можливість провести в родинах наших краян. Ми ж у свою чергу намагалися продемонструвати їм наші традиції, особливості відзначення Різдва Христового на Прикарпатті. Вважаю, акцією «Різдво в Карпатах» ми зробили ще один важливий крок для руйнації штучного, нав’язаного нам російською пропагандою міфу про розкол України. Ми жили, живемо і будемо жити в єдності», – акцентував Олег Гончарук.

  Очільник області поділився також планами на майбутнє: «Ми спілкувалися з цього питання із Президентом України Петром Порошенком. Наразі нашу ідею підхопили й інші області. Ми ж у свою чергу працюємо над можливістю організації аналогічного проекту вже на Великодні свята».

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150