Олександр Шевченко долучиться до розбудови притулку для тварин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську пройшла ювілейна регіональна виставка собак. Цьогоріч «Вірне серце» зібрало понад сто домашніх улюбленців. А це майже 50 різних порід. Традиційний захід пройшов на стадіоні «Гірка».

  «У нас сьогодні подвійне свято, – розповідає керівник клубу Віктор Щетінін. – Відзначаємо 40-річчя клубу та ювілей виставки».

  Із зачісками, декоративними стрижками, медалями на шиї – парад учасників крокує стадіоном. Показатися прийшли собаки від маленьких «йоркширських тер’єрів» до величезних «німецьких догів». Хвостаті учасники приїхали з Києва, Львова, Одеси, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Вінниці та Рівного. Також були представлені собаки з Івано-Франківщини.

  Віктор Іонов з чотирилапою чемпіонкою України приїхав зі Львова. Його собака Гроза – рідкісної породи малінуа. «Це серйозні, відповідальні та дуже рухливі собаки», – розповідає власник. – Ми щороку відвідуємо цю виставку і завжди беремо участь в показових виступах»

  В програмі виставки – обов’язкові екстер’єрні ринги. Журі оцінювали стать, красу та якості собаки. Серед усіх у фіналі вирізнилась та удостоїлась головної нагороди німецька вівчарка з Івано-Франківська. Зента випередила чотирилапих зі Львова, Чернівців та Тернополя.

  До відзначення ювілею клубу та виставки домашніх улюбленців долучився і Олександр Шевченко. Має проект масштабнішої допомоги не лише для цих, а й безпритульних тварин. Зокрема, планує долучитися до розбудови притулку.
  «Бродячі тварини – одна із головних проблем міста. Багато собак залишаються на вулиці, або живуть в занедбаних притулках. Планую знайти інвесторів для побудови одного великого закладу для цих тварин. Це буде своєрідний готель : з операційними та відповідними вольєрами», – заявив О.Шевченко.

  На разі, депутат обласної ради допомагатиме в добудові вже існуючого притулку в селі Павлівка. До зими там будуть нові теплі вольєри і достатнє харчування для його хвостатих мешканців. 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150