Олександр Шевченко: Якщо ти християнин, то кому ти допомагаєш? (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мрія багатьох років життя стала реальністю для 4-ох людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Олександр Шевченко виконав свою обіцянку і придбав для них комфортабельні квартири в сучасному житловому комплексі «Калинова Слобода», де доступність усіх об’єктів була закладена ще в проектній документації.

  Троє з новоселів пересуваються у візках, ще одна жінка інвалід по зору. Кажуть ,що дотепер не вірять своєму щастю. «Держава забула про нас. Щодня нам доводиться боротись за свої права. Десь виграємо, добиваємось аби пандуси встановили, а от черга на квартири так і не рухається… Якби не такий подарунок то певно б і не бачили ми тих квартир до кінця життя», – розповідає Віталій Палков.

  Ключі від новеньких квартир вручили в громадській приймальні народного депутата, а далі вирушили на оглядини. Містечко де отримали квартири щасливі власники є комфортабельним та дуже зручним для проживання і що найважливіше доступним для людей на візках.

  Для власників квартир компанія забудівельник обладнала додаткові пандуси в під’їздах.

  «В Івано-Франківську не бачив ще жодного будинку де б була справжня доступність, а тут і я зможу без проблем добиратись до квартири і друзі зможуть до мене приїздити. Взагалі сама територія наскільки пристосована для «візочників», що таке відчуття ніби це не в Україні. Було б добре, аби таких свідомих людей як Олександр Шевченко було більше, бо реально, ми кинуті на призволяще», – каже Роман Цюцяк, власник новенької квартири.

  Олександр Шевченко, в свою чергу наголосив, що це нормальні речі, коли заможні люди допомагають тим, хто цього потребує. «В Івано-Франківську близько 120 людей на візках. Багато з них живе в жахливих умовах. Думаю, що заможних людей в місті набагато більше і ми маємо допомагати тим, хто в скруті. Адже християнство крім віри і обряду ще й передбачає дію, допомогу потребуючим, підтримку, віддачу, благочинність. Якщо ти християнин, то кому ти допомагаєш? Звичайно хтось один не може допомогти всім і вирішити проблему загалом. Ми придбали квартири чотирьом людям з інвалідністю, нарешті будуть жити як повноцінні члени суспільства у нових затишних квартирах з усіма зручностями. Комфорт та доступність – це не має бути особливість, це має стати нормою життя», – наголошує народний депутат.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150