Олександр Усик, Денис Беринчик, Тарас Шелестюк та Олександр Гвоздик завітали у Прикарпатський університет

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Майже два місяці всесвітньо відомі чемпіони та призери Олімпійських ігор з боксу — Олександр Усик, Денис Беринчик, Тарас Шелестюк, Олександр Гвоздик, – їздять Україною, демонструючи майстер-класи та розповідаючи про свої успіхи. Зі студентами Івано-Франківська вони зустрілися у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

  Гостей гостинно привітали господарі свята – професорсько-викладацький склад фізичного виховання і спорту на чолі з директором Миколою Соєю.

  — Головною метою наших поїздок є спілкування з молоддю, залучення студентів до спорту та зокрема боксу, — каже радник президента Федерації боксу України Дмитро Гайструк. — До 2015 року хочемо вдвічі збільшити кількість людей, які займаються боксом в Україні. Зараз ця цифра становить близько сорока тисяч осіб.

  Бронзовий призер Олімпіади Олександр Гвоздик вірить, що користь з подібних зустрічей буде неодмінно і охочих піти у бокс збільшиться.

  — Гадаю, такі зустрічі є дуже корисними для початківців, — каже він. — У десятирічному віці я по телевізору спостерігав за Олімпійськими іграми і думав, що таких результатів досягти неможливо. Тому зустрітися із чемпіонами — мрія багатьох юнаків. Для них — це стимул займатися і приводили друзів у зал.

  Чемпіони та призери Олімпіади у Лондоні з радістю роздавали автографи та фотографувалися з любителями боксу. Кожен з присутніх у залі зміг задати запитання чемпіонам. Боксери відповідали про повсякденне життя, про емоції під час Олімпійських ігор, про тренування. На запитання, який удар є для боксерів найвдалішим , впевнено відповіли: "Найкращий удар той, що попада прямо в ціль".

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150