Олесь Доній із зірковим вертепом поколядував на фестивалі “Карпатія”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мистецьке Об’єднання «Остання Барикада» організовує Всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія» з 2007 року. Тричі він проходив у Івано-Франківську, один раз у Яремча, двічі у Києві, а цього річ дійство відбулося у Коломиї. Родзинкою параду вертепів, вже традиційно став гурт зіркових колядників за участю відомих українських співаків, політиків та публічних людей.

  Учасники більшості вертепів у своїх виступах дотрималися класичного сценарію: спочатку показували традиційну біблійну історію про Різдво, а вже потім жартували, та звичайно ж протягом усієї днини лунали колядки. Всього зїхалося майже 20 колективів з Коломийського, Снятинського, Косівського та Городенківського районів.

  Кульмінацією фестивалю став анонсований вертеп за участю зірок української естради, журналістів та громадських діячів. Як зізнався автор слів Сашко Лірник, писати текст було непросто.

  А от колядувати, за словами учасників зіркового вертепу, у Коломиї їм було приємно та весело.

  Колядувати на головній сцені Коломиї розпочали 13 січня 2013 року о 13 годині. Гуляння продовжувалися до пізнього вечора. Фестиваль, як пообіцяли організатори, і надалі буде проходити на Прикарпатті щороку, але в різних містах. Всі учасники окрім гарного настрою отримали солодкі подарунки.

  Оксана Осторська

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150