Ольгу Фреймут узяли в заручники на Південному Сході України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ольгу Фреймут і її знімальну групу узяли в заручники під час роботи над новим авторським проектом. Агресивні люди закрили команду Фреймут в приміщенні і вимагали віддати їм відео, зняте декількома годинами раніше.

  Інцидент стався в середу, 25 червня, в Дніпропетровську. Ольгу Фреймут тримали в заручниках декілька годин і звільнили тільки після втручання міліції. Нападаючі били камери, обшукували членів знімальної групи, забирали телефони, флешки і інші особисті речі.

  У Дніпропетровську Ольга Фреймут знімала один з епізодів свого нового проекту, який скоро стартує на "1+1". Подробиці нападу і його істинні причини вона "до останньої краплі" покаже глядачам.

   На щастя, показувати є що. Щоб врятувати карти пам’яті, вчасно витягнуті продюсером з відеокамер, самій Фреймут довелося ховати їх під одягом.

  "Першу половину зйомок все йшло гладко, спокійно. І коли ми вже закінчили роботу і зібралися йти, зрозуміли, що двері приміщення закриті. На питання "Чому"? нам відповіли, що доки ми не віддамо відеоматеріали, нас звідси не випустять. Ми викликали міліцію. Міліція їхала довго, хвилин 40. І доки вона їхала, охорона цього приміщення накинулася на камери і стала їх бити", – розповідає про подію Оля Фреймут.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150