Оршуля Фариняк презентувала два фентезійні романи про хлопчика Айхо

 • 180x150
 • Опубліковано:

   20 березня о 18:00 в виставковому залі книгарні "Є" відбулася презентація двох романів Оршулі Фариняк – молодої письменниці з Луцька. Книги називаються "Айхо, або подорож до початку" та "Айхо, або полювання на шпигуна". Модератором презентації виступив арт-менеджер книгарні "Є" Євгеній Філатов.

  Із цими книгами Оршуля в 2013 році перемогла у конкурсі "Коронація слова" в номінації "Прозові твори для дітей". За словами письменниці, це дві перші книги із задуманої нею серії у п’ять книг, і вона вже активно веде роботу над третьою. Книги побачили світ за допомогою видавництва "Твердиня", а ілюстратором виступив луцький художник Андрій Дегтярук

  "У моїх книгах – фентезійний світ та історія хлопчика Айхо. Історія починається з того, що звичайний 14-річний хлопчик, який живе тихим розміреним зі своїм дідусем – доглядачем Хрестового лісу, потрапляє у вир подій завдяки несподіваному гостю. З цього моменту починаються перипетії та пригоди. Кожен, хто прочитає книгу, зрозуміє, чому вона називається саме "Подорож до початку", – розповіла Оршуля Фариняк на презентації.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150