Партія регіонів на Прикарпатті не звикла до демократичних пікетів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора о 11:00 близько 40 молодих людей (молодих Інтернет-користувачів та громадських активістів) пікетували офіс Партії регіонів в Івано-Франківську. Акція протривала 30 хвилин, проте була аж через край насичена різними мікрорухами. По-перше, представники Партії регіонів забуваються, що якщо вони себе називають демократичними, треба відповідно поводитися. Звісно неприємно, коли під офіс розсипають грунт із черв’яками, але ж не убивати їх, як це зробив Богдан Федьків. Але, що заслужили те і маєте… Друге, серед пікетувальників було одразу два депутати обласної ради, і при цьому Богдан Федьків дозволив собі поштовхатися з очільником пікету, а Ігор Дутка ногою копнув плакат, який розміщували, чим мало не попав у голову активіста.

  Власне, для Партії регіонів демократія починається у площині провокації і закінчується на рівні заробляння грошей. Про яку ідеологію можна говорити, про які 130 націй на території України? Неповага до власного народу заставляє задуматися, що вони тоді відчувають до представників усіх тих 130 націй.

  Це все б нічого але на одному з інтернет-ресурсів було виставлено коментар представниці Партії регіонів. Не прикриваючись маскою Гая Фокса, як це було на акції, хочу відверто і чесно написати, що кабачок, який ймовірно був кинутий представницею тієї ж політичної сили у натовп – оце і є рівень культури. Ви ненавидите своїх же сусідів, своїх ж, українців. Я розумію весь нервовий накал Партії регіонів, вони- «політичний труп» на Прикарпатті напередодні парламентських виборів, і зараз у передсмертних контузіях намагаються підняти рейтинг. Та роззирніться навколо, не грайтеся з власним народом. Це не той рівень діалогу і несе за собою дуже глибокі ризики. Вас уже ніхто не пробачить, але якщо покаєтеся – ніхто принаймні не мститиме… 

  Святослав Никорович

   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150