“Патроничі” презентували кліп на пісню “Поки Молоді”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   10 грудня о 15:30 в барі "ГОСТ" відбулась презентація кліпу молодіжного рок-гурту "Патроничі" на пісню "Поки Молоді". Це їх перший кліп, його зйомку здійснювала івано-франківська команда MEUSH PRODUCTION на чолі із режисером Дмитром Меушом. Нагадаємо, у вересні "Патроничі" випустили однойменний альбом "Поки Молоді", який вже став вельми успішним.

  Все відео було відзняте за один день, з сьомої ранку до третьої ночі. Будинок для зйомки надали друзі гурту з Крихівців, а в самих зйомках брали участь молоді люди віком до 25 років, серед яких не було професійних акторів, лише фанати і друзі – хотілось природності і щирості, як зізнався вокаліст гурту Андрій Гриньків.

  "Набагато легше зняти кліп, де головний герой сидітиме на лавочці та писатиме листи. Але ми не боїмося труднощів, тож взялись за реалізацію цього сценарію. У нас була велика "масовка" – до сорока людей в кадрі, плюс гримери та інші люди. Насправді працювати було легко, оскільки в зйомках нам допомагали наші друзі. Спочатку ми просто хотіли зняти класну молодіжну вечірку, але в процесі обговорення у нас виникло дуже багато ідей, які ми і реалізували в даному кліпі. Підготовка зайняла близько чотирьох днів – в тому числі нам довелось заклеїти вікна двома шарами фольги, щоб не було зайвого світла. Часто доводилось імпровізувати."

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150