Перший рейд “СТОП-ХАМ” у Івано-Франківську (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   21 січня о 12:00 стартував перший рейд івано-франківської організації "СТОП-ХАМ".

  Близько десятка активістів, заручившись підтримкою журналістів та інспекторів ДАІ, розпочали пошук неправильно припаркованих автомобілів,з метою наклеїти їм на лобове скло наклейку "Мені чхати на всіх, паркуюсь де хочу" та цим вказати на недопустимість подібної поведінки. Для першого рейду було виготовлено близько 50 наклейок невеликого розміру.

  Рейд розпочався від "Білого дому", де хлопці одразу ж знайшли кілька авто, запаркованих з порушенням вимог паркування. Зокрема, багато автомобілів стояли на пішоходних переходах, а деякі заважали проходу людей по тротуару, оскільки вільного місця на ньому залишалось менше передбачених ПДР двох метрів.

  На всі ці автомобілі були наклеєні наклейки, після чого активісти рушили далі – до кільцевої розв’язки, що знаходиться біля обласної філармонії та парку Міцкевича. Дана розв’язка є перехрестям, а це означає, що парковка машин на відстані 10 метрів від неї заборонена. Там теж знайшлось багато недобросовісних автовласників, які "отримали" наклейки.

  Слід все ж зауважити адекватну поведінку івано-франківських водіїв. Ті з них, що паркувались неправильно при активістах та інспекторах ДАІ, без сварок і бійок виконували прохання перепаркувати автомобіль. 

  Проте не обійшлось і без курйозів. Пенсіонер, що запаркував свою "Ниву" на пішоходному переході, навідріз відмовився змінити місце парковки, втікав та буквально кидався на активістів, які намагались його зупинити. Проте після розмови з працівниками ДАІ все ж заспокоївся, хоча його авто так і залишилось стояти на переході – з наклейкою.

  "В нас ці акції будуть відбуватись регулярно, 2-3 рази на тиждень. Якщо це не подіє, ми будемо чинити інші дії. Наша команда ознайомлена з правилами дорожнього руху, ми чудово знаємо, де можна паркуватись, а де – не можна. Сьогодні у нас 50 наклейок, ми вважаємо, що для першого рейду нам їх вистачить", – розповів Максим Калин,організатор акції.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150