П’яний ДАІшник влаштував “розбірки” в одному з кафе Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора на вулиці Грюнвальдській в Івано-Франківську близько 23 години мешканці міста зупинили підозрілого водія авто. За твердженням багатьох за кермом — нетверезий високопосадовець обласної ДАІ.
  Як твердили очевидці події, чоловік випивав у кафе «Гефест» на вулиці Гната Хоткевича, Згодом почав чіплятися до відвідувачів. Один з відвідувачів зробив зауваження. На що нетверезий відпочиваючий витягнув «корочку», а за нею – обойму до зброї.

  «Кого тут навчити жити?», — запитував мешканців міста нетверезий водій.

  Після невдалої спроби втечі пияк сидів в автомобілі Рено, номерний знак АТ 4771 ВА. Заблокований у автівці водій активно когось видзвонював. Міліція не коментувала, очікувала на керівництво. На місці події була присутня самооборона.

  Як стало відомо згодом, за кермом підозрілого авто на Грюнвальдській в Івано-Франківську виявився інспектор ДАІ Степан Юхман. Саме він, як свідчать численні свідки, намагався «навчити жити» гостей кафе «Гефест», погрожуючи їм табельною зброєю.

  Степан Юхман є капітаном міліції, інспектором відділу ДАІ Івано-Франківського МВ УМВС. До 2013 року працював інспектором ДПС Долинського ВДАІ. Раніше, як свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень, інспектор Юхман неодноразово складав незаконні адмінпротоколи, скасовані згодом рішеннями судів. Що, втім, не завадило йому отримати перевід до Івано-Франківського МВ з району.

  Галка

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150