Під будівлею ОДА півтори сотні людей від семи партій захищали Тимошенко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Те, що сьогодні відбувалося біля будівлі обласної держадміністрації аж ніяк на якийсь протест чи то повноцінний мітинг не склався. Ну по-перше, раптом 150 чоловік (з яких близько 20 журналістів) від 7 партій («Фронт Змін», Батьківщина, КУН, Народний Рух, УДАР, Свобода) погодьтеся виглядає кумедно. По-друге, «захисники» Тимошенко виголошували гасла ,котрі немов дежавю нагадало недавні мітинги (та й резолюція аж надто знайома). І останнє – на мітингу виступали: перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, голова Івано-Франківського міського осередку «Свободи» Роман Онуфріїв, керівник обласного товариства «Просвіта» Степан Волковецький, член «Батьківщини», депутат облради Микола Зелінський, «нашоукраїнець» Євген Гірник та «КУНівець» Богдан Борович. Із депутатів облради були тільки члени "Батьківщини".

  Слід зауважити, що міліції було не менше ніж мітингуючих. Та група з 5 чоловік чомусь ніяк не помічала громіздкий джип марки «Нісан», що розташувався прямо на зебрі навпроти будівлі ОДА на вулиці Мельничука.

  Представники «Нашої України» розташувалися почесною шеренгою заді людей: Микола Палійчук, Володимир Олійник, Олег Коржик, а чорні окуляри й незгасаюча посмішка на обличчі голови фракції «НУ» в облраді Тараса Парфана додавала оптимізму. Десь біля них, але з партійною атрибутикою стояв УДАР у складі трьох людей, під закінчення мітингу вони пробилися в перші ряди. 

  3 палатки («БЮТ», Народного руху, Свободи), маса партійних прапорів й тільки два національних, котрі додумалися принести котрісь свідомі представники ВО «Свободи». Організатори навіть не спромоглися на елементарний мікрофон чи зробити нові транспоранти, хоча на підготовку до мітингу мали два вихідних дня.

  Коли після закінчення мітингу до Гладія підійшов старший чоловік й докірливо сказав, що чому вони (БЮТ – авт.) ,будучи при владі, не спромоглися бодай щось зробити, пан Василь не зумів нічого більше відповісти як ніяково- «Тож не я».

  Підсумовуючи побачене й усі зусилля опозиціонерів, склалося враження, що це була спроба не допомогти, а навпаки скомпроментувати лідера опозиції. Й найбільше підходить не зовсім цензурний вислів двох перехожих, що побачили це дійство- «Хай сидить с..а». 

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150