Підопічні Івано-Франківського Карітасу побували в гостях у рятувальників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підопічні Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» разом із дітьми та молоддю ГО «Світла Надія» (Богородчани) побували в гостях у рятівників-пожежників вперше в житті. Вони відвідали Богородчанський райвідділ Управління Державної служби надзвичайних справ в Івано-Франківській області.

  Усі з великим захопленням слухали розповіді рятувальників про їхню нелегку роботу, роздивлялись пожежно-технічне обладнання, одяг і спорядження. Особливе захоплення дітей викликало «гасіння пожежі», яке продемонстрували пожежники. А ще кожен бажаючий зміг одягнути спецформу та у супроводі пожежників оглянути пожежну машину і таким чином відчути себе героєм-рятівником.

  На завершення зустрічі керівництво Управління ДСНС України в області нагородили грамотою учасників конкурсу на кращий малюнок на тему «Народна служба порятунку – 101 на захисті життя людини», в якому діти з ГО «Світла надія» зайняли перше місце.

  Громадська організація «Світла Надія» з Богородчан більше року об’єднує дітей та молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків. Працівники організації допомагають дітям та молоді з неповносправністю віднайти в собі неповторну цінність, зрозуміти, що вони мають такі ж права, як і інші люди.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150