“Поки депутат зсохне, педагог здохне!” – прикарпатські освітяни вийшли на мітинг, вимагаючи гідних зарплат

 • 180x150
 • Опубліковано:

  18 грудня о 15:00 під Івано-Франківським Міськвиконкомом розпочався масштабний мітинг працівників освіти. Освітяни, що з’їхались зі всієї області, вимагають гідних зарплат та поваги до нелегкої праці вчителя. Також вони нагадують, що вищі ешелони влади отримують в десятки разів вищі зарплати – що є, на їхню думку, несправедливим.

  Лозунги освітян звучать так: "Яценюку – зарплату вихователя! Від уряду сюрприз – ціни вгору, зарплата вниз! Пане Яценюк, захистіть вчителя! Поки депутат зсохне, педагог здохне!"

  "Мітинг пов’язаний з тим, що впродовж цього року Міністерство фінансів пропонує Кабміну змінити ряд законодавчих актів з метою економії коштів. В першу чергу це освітянські закони. Сьогодні працівники освіти мають оклад, який явно не відповідає чинному законодавству, окрім того, уряд хоче зняти з нас всі доплати. Вони просто не уявляють собі, що таке доплати за класне керівництво, за перевірку зошитів – це додаткова педагогічна праця, яка є дуже тяжкою. Виховні години, екскурсії і таке інше – це все на плечах вчителя. Вчитель також зараз має доплати за трудовий стаж.

  Знаєте, освітяни є великими патріотами. Вони стояли тут весь Майдан, вони збирали кошти десятками тисяч та відправляли на благодійність. Ми не проти нашого уряду, ми просто хочемо, щоб його представники зустрілись з нами та зрозуміли, що освітяни отримують свої гроші за дуже тяжку працю, і зменшувати ці виплати не годиться", – розповіла Гривнак Анна Ярославівна, голова міської профспілкової організації працівників освіти.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150