“Помста за розкол країни” побувала в Івано-Франківську (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора в рамках всеукраїнської кампанії “Помста за розкол країни” активісти побували в Івано-Франківську. Оскільки депутатів-розкольників на окрузі не виявилось, активісти зосередити свою увагу на поширенні листівок проти Партії Регіонів.

  Починаючи з 31 травня 2012 року активісти використовують як основну стратегію кампанії поїздки до мажоритарних округів конкретних народних депутатів, що планують балотуватися у цих округах. Також — пошук місцевих активістів у округах.

  Активісти здійснювали і здійснюють план із пониження рейтингу в основному шляхом розповсюдження листівок, розклеювання афішок, спілкування з людьми, а також поширенням інформації та матеріалів у інтернеті.

  Інформація, яку активісти доностять людям, стосується перш за все соціально-економічних «провалів», невиконаних передвиборчих обіцянок у діяльності як конкретних депутатів, так і Партії регіонів та інших партій загалом. Окрім того, на сході та півдні України активісти не згадують про мовні питання та поширюють інформацію зрозумілою людям мовою. 

  Майдан

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150