Порошенка у Молдові зустріли хлібом і вином (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Президент Молдови зустрів Порошенка із хлібом, сіллю та вином. Керівники трьох держав – України, Молдови та Польщі під час зустрічі підпишуть спільну заяву, проведуть прес-конференцію та зустріч із Корманом та Лянке. Новину повідомляє «Преса України» з посиланням на молдовські ЗМІ.

  «Петро Порошенко наспівував гімн України і привітався з почесним караулом молдавською. У свою чергу, президента Польщі Броніслава Коморовського у Держрезиденції також зустріли хлібом, сіллю та вином. Керівники держав підпишуть спільну заяву, а потім проведуть прес-конференцію», – пишуть молдовські журналісти.

  У ході трьохсторонньої зустрічі, Коморовський і Порошенко зустрінуться зі спікером Ігорем Корманом і прем’єром Молдови Юріє Лянке. Іноземні делегації покладуть квіти до пам’ятника Штефану чел Маре, після чого Порошенко і Лянке відправляться у Бєльці на зустріч з представниками української діаспори та студентами Держуніверситету імені Аліку Руссо.

   

  Зазначимо, що ввечері Тимофті і Коморовський візьмуть участь у церемонії відкриття погруддя польського маршала Йозефа Пілсудського.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150