Посольство Франції допомагає біженцям, що оселились на Франківщині

 • 180x150
 • Опубліковано:

   25 грудня об 11.30 год. у приміщенні Кризового центру Управління ДСНС України в області (м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30) відбулась урочиста передача гуманітарної допомоги для тимчасово переселених громадян на Прикарпатті від Посольства Франції в Україні.

  Допомога була виділена в вигляді гранту розміром 3500 євро, наданого Молодіжному громадському центру "Еталон", який закупив на ці гроші дві пральні машини "Самсунг", водонагрівач, а також 22 комплекти одіял і постільної білизни для сімей вимушених переселенців. Інститут лісового господарства також вирішив допомогти втікачам зі Сходу та Криму, пообіцявши надати їм 50 ялинок для створення новорічної атмосфери.

  "Стано на 25.12.1014 на території області прийнято та розміщено 2867 осіб. З цих людей близько 1500 наразі живе в Івано-Франківську, решта – в районах області. Серед них є 497 чоловіків, 1097 жінок, 353 інвалідів та людей похилого віку, а також 950 дітей. Область вже надала їм фінансову допомогу в розмірі 2.3 млн гривень. За цих 10 місяців в вимушених переселенців на Франківщині народилося 22 дитини та ще 27 жінок вагітні. Також у нас працює гаряча лінія, на яку за цей час поступило 22 тисячі дзвінків", – повідомив начальник управління ДСНС Володимир Чернецький.

  "Посольство Франції виділило нам грант в розмірі 3500 євро. Ми подумали, куди краще застосувати ці гроші, обійшли всі заклади, де живуть тимчасово переселені. Цим людям допомагають і інші благодійні організації – Червоний Хрест, Карітас, різні релігійні благодійні організації, тож деякі речі у них вже є. Маленькі діти переселенців потребують чистого одягу, і саме тому ми придбали дві потужні пральні машини з загрузкою до семи кілограмів одягу в кожну. Одна з них поїде в Верховину, де є кризовий центр, а друга – в гуртожиток Енергетичного коледжу міста Бурштин, де також розміщені переселенці. В Коломиї були потрібні водонагрівач і змішувач, і ми перерахували їм кошти на нього. Також 22 сім’ї отримають набори теплих одіял та постільної білизни, а дітям переселенців наша організація вже від себе підготувала невеличкі солодкі подарунки", – розповіла Леся Аронець, голова правління МГЦ "Еталон"

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150