Правий Сектор вимагає звільнення прокурора міста Городенка, Хільчук вже написав заяву на звільнення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 3 листопада, під стінами прокуратури відбувся пікет городенківського та обласного Правого Сектору. Організації вимагають негайного звільнення прокурора їх району Любомира Хільчука. Люди говорять, що від прокурора і його оточення постійно надходять погрози.

  Члени Правого Сектора кричали "Хільчука – на нари! Стефурак – до пари!". Останній же займає посаду судді в городенківському суді. 

  "Ми не можемо миритися з тим "бєзпредєлом", який твориться в правоохоронних органах. Ці люди паразитують на українському народі і на Україні. Люди, які були задіяні в схемах "кришування", незаконному бізнесі, досі залишаються на своїх посадах. Тому Городенківщина пішла на пікет" – заявив голова обласного Правого Сектору Василь Абрамів.

  До мітингувальників вийшов обласний прокурор Ігор Настасяк, який розповів, що прокурор Городенківського району Хільчук вже написав заяву на звільнення, і наразі очікується відповідь із Києва. 

  "В даній справі ми вже розібралися, тому я не розумію, чому ви тут зібралися і дезінформуєте громаду. Про що ми домовлялися минулого тижня – все виконано. Хіба я колись казав неправду?" – зазначив Ігор Настасяк. 

  Також головний прокурор зазначив, що він завжди готовий до відкритого діалогу і вийти до людей для нього не проблема.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150