Прикарпатська прокуратура поширила неправдиву інформацію в мережі інтернет та ЗМІ про ВО «Свобода»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора група зі 100 представників Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської обласних організацій ВО «Свобода» та ГО «Люстрація» піднялися на Говерлу, аби захистити наші національні символи від українофобів. Протягом дня наші активісти чергували на вершині та біля підніжжя гори. На знак протесту вони спалили червоний прапор неіснуючої держави і прапор Партії регіонів, під крилом якої відбуваються україноневисницькі акції. Як зазначили активісти, щоб не спричинити екологічного лиха від попелу цих прапорів, вони його помістили в окремі банки, а відтак надіслали Януковичу в Межигір’я та Путіну в Кремль.

  Однак прокуратура Івано-Франківської області розповсюдила у мережі інтернет та ЗМІ неправдиву інформацію, що ці події повністю не відповідають дійсності.

  «За інформацією правоохоронних органів, які здійснюють забезпечення правопорядку на Говерлі, вранці до підніжжя гори прибуло кілька осіб на чолі з одним із депутатів облради від ВО «Свобода». Зазначені особи на вершину не піднімалися, жодних акцій, в тому числі спалення прапорів, не чинили, і через кілька хвилин поїхали з даної території.
  Тому вважаємо за необхідне наголосити на недопущенні політичних провокацій, а також розповсюдження неправдивої інформації та умисного введення громади в оману», – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Івано-Франківської області http://www.ifr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=105769 .

  В свою чергу ВО "Свобода" оприлюднила фото-, відео-  того, що дійсно відбулося 9 травня.
   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150