Прикарпатський національний університет забезпечує оздоровлення дітей з усієї України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У мальовничому куточку Карпат в селі Микуличин знаходиться чарівна країна дитинства – спортивно-оздоровчий табір «Смерічка» на базі факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Табір має найвищий рейтинг в області та визнаний одним із кращих таборів України. "Смерічка" вирізняється зразковим порядком, дисципліною, згуртованістю дітей, насиченістю виховного процесу, залученням до національно-історичної спадщини і традицій українського народу.

  За період відпочинкового сезону у таборі прийняли велику кількість дітей з усіх куточків нашої країни. «Сьогоднішня зміна «Літа-2014» для нас є особливою, бо вперше за 25 років існування табору тут одночасно відпочиває 300 дітей, – зазначає Микола Соя. З початку сезону, станом на 3 серпня в дитячому оздоровчому комплексі «Смерічка» відпочило 826 дітей.

  В першу зміну 01.06-21.06 в таборі мали можливість оздоровитися 223 дітей. Це представники міст Києва, Одеси, Харкова, Краматорська, Слов’янська, Івано-Франківська, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Тернопільської, Львівської, Черкаської областей.

  Впродовж другої зміни 22.06-12.07 в таборі побувало 311 дітей з Київської, Львівської, Тернопільської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Одеської, Черкаської, Івано-Франківської області, а також з міст Києва, Херсона.

  З початку третього заїзду 14.07-03.08 в «Смерічку» завітало 292 діток з міст Києва, Одеси, Запоріжжя, також із Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Івано-Франківської, Черкаської областей.

  Остання зміна – четвертий заїзд розпочався 4 серпня. Кожен день у таборі «Смерічка» не схожий на інші. Для втілення якісного відпочинку та оздоровлення дітей тут діє 4 проекти: патріотичного, спортивного, етнографічного та туристичного спрямування. Діти співають українських пісень, вивчають народні танці, влаштовують табірні олімпійські ігри, прибирають територію та разом варять кашу в туристичних походах.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150