Прикарпаття претендуватиме на проведення Олімпіади 2022 року

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На базі ГК «Буковель» розпочалося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

  Члени Комітету, очолюваного Павлом Костенком, вже мали змогу оглядово ознайомитися з можливостями Прикарпатського краю. На разі ж відбувається презентація районів Івано-Франківщини в яких наводяться конкретні факти та розповідають про потенціал краю для проведення зимових Олімпійських і Параолімпійських ігор-2022 року в Україні.

  Заступник голови Івано-Франківської адміністрації Роман Іваницький наголосив, що сьогодні кожен усвідомлює актуальність та важливість розгляду питання щодо стану матеріально-технічної бази з зимових видів спорту нашої області в контексті підготовки України до майбутніх зимових Олімпійських ігор 2022 року.

  «Уже сьогодні в області вживаються заходи щодо проведення експертиз на предмет доцільності використання гірських територій регіону для будівництва олімпійських об’єктів. Івано-Франківська обласна державна адміністрація та громада області підтримують ініціативу Президента України щодо проведення в Україні у 2022 році двадцять четвертих зимових Олімпійських ігор. Я переконаний, що приймаючи сьогодні відповідні рішення та в подальшому реалізовуючи їх, ми створимо належні умови, для того щоб зимові ігри відбулися на території нашої держави», – наголосив Р. Іваницький.
  Участь у виїзному засіданні молодіжного Комітету ВРУ брали: заступник голови ОДА Роман Іваницький, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, народний депутат України Ігор Зварич, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, голови Верховинської, Богородчанської, Надвірнянської, Долинської, Коломийської, Тисменицької, Рожнятівської райдержадміністрацій, міські та селищні голови.

  Як результат роботи було прийнято рішення щодо перспектив проведення зимової Олімпіади на Прикарпатті у 2022 році, в якому йдеться, що Івано-Франківщина має певну матеріально-технічну базу зимових видів спорту, розвиток і удосконалення якої може дати змогу претендувати на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор в Україні.
  Також у рішенні є і рекомендації. Кабінету Міністрів України рекомендували при розробці проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік» пердбачити виділення коштів на розвиток транспортної, туристичної інфраструктури та зокрема для реконструкції існуючих та будівництво нових доріг.

  Друге питання стосувалося дотримання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Івано-Франівської області вимог Закону України «Про фізичну культуру і спорт» і розвиток дитячо-юнацького спорту. Роботу, що проводитьсяина Івано-Франківщині відзначили як позитивну, але наголосили що необхідно оновлення та збільшення матеріально-технічної бази.
   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150