Публічний звіт чиновників виконконкому ажіотажу не викликав

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Втім, як виявилось, спілкуватись з чиновниками виявилось нікому, окрім їх власних підлеглих та купки студентів, яких, за їх власним зізнанням, спеціально відпустили з пар. Всі решта пересічні мешканці, яким, власне, і було адресовано дійство, об 11-тій годині посеред робочого дня сумлінно виконували свої службові обов’язки по місцю роботи, на відміну від чиновників та їх підлеглих, що, захопливо розповідали одне одному про досягнення і проблеми своїх галузей та суми освоєних коштів. Ті ж поодинокі івано-франківці, які волею долі пробігали Вічевим майданом, лишень краєм ока кинувши погляд на досить невелику купку державних службовців, що з невідомих їм причин замість того, щоб вирішувати важливі для міста проблеми, раптом чогось вийшли на майдан, одразу поспішали у своїх справах або ж на благодійний книжковий ярмарок, що відбувся в цей же час на майдані.

  Звітувались у вівторок не всі. Лишень представники гуманітарної сфери: начальники управлінь освіти і науки Наталія Микула, культури – Мирослав Петрик; сім’ї, молоді та гендерної політики – Володимир Соловйов, міського комітету фізкультури і спорту Віталій Матешко, служби у справах дітей – Зоя Сливка та міського центру соціальних служб для молоді Леся Дикун. За словами заступника Івано-Франківського міського голови Михайла Вереса, саме цим людям випало бути в авангарді черги на «аутодафе» через те, що гуманітарна сфера, а надто галузь освіти є найбільшою галуззю міста, де задіяно найбільше людей: як педагогів, так і учнів, а відтак і кількість проблем там є найбільшою.

  «Сьогодні треба не просто звітуватись, – прокоментував акцію пан Верес, – а аналізувати і намічати перспективи. Ми плануємо в жовтні, листопаді, грудні провести великі розширені на ради за участю, студентів та профільних фахівців».

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150