“Путінські ігри” відкрили кінофестиваль DocuDays

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні о 18:00 у книгарні "Є", що знаходиться в Івано-Франківську, відбулось відкриття Міжнародного фестивалю документального кіно DocuDays.ua. Фестиваль, що проходить за підтримки організації "Молода Просвіта" та Управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, відкрився фільмом "Путінські Ігри", який свого часу викликав шквал обговорень у соцмережах. Даний фільм розповідає про Олімпійські Ігри в Сочі, пов’язані з ними скандали, інтриги та махінації вищих посадових осіб. У Росії "Путінські Ігри" заборонені, а авторам фільму свого часу пропонували дуже великі гроші за те, щоб цей фільм не вийшов у прокат.

  "Міжнародний фестиваль документального кіно DocuDays.ua розпочав свою діяльність в 2003 році, у Києві. І після того традиційно щороку він відбувається у березні, у Будинку Кіно. А восени фестиваль перетворюється у мандрівний, і організаторами мандрівного фестивалю уже є різні громадські організації у містах та містечках України. Програма, в принципі, та сама, але не повністю – деякі фільми не потрапляють у програму мандрівного фестивалю", – зазначила Євгенія Бардяк, регіональний партнер фестивалю.

  "Цього року вже всьоме відбувається даний фестиваль. Він не завжди охоплює широку аудиторію -це ж документалістика, але повірте, якщо прийти і побачити один, другий, третій фільм, то неможливо не закохатися в них. Саме цей жанр показує всі реалії, що відбуваються в нашій країні та в інших країнах…Тематикою є права людини. В фільмах показують, як варто боротися і захищати свої права. Не так давно ми показували фільм "Доволі! До Волі!" про події в Білорусії в 2010 році, і в нас було таке враження, що цей фільм про події в нашій країні, настільки багато було збігів", – додала Євгенія.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150