Радикальна партія Олега Ляшка пікетувала Олександра Шевченка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 20 серпня, близько 20 активістів партії Олега Ляшка відвідали громадську приймальню Олександра Шевченка. Попри те, що їх завчасно було повідомлено про відсутність нардепа, радикали все ж вирішили "познайомитись з Шевченком". 

  "Ми сьогодні прийшли, як жителі Івано-Франківська, щоб познайомитися з народним депутатом Олександром Шевченком",- зазначив один з учасників акції Сергій Палійчук.

  Натомість, незважаючи на відсутність Шевченка, члени Радикальної партії відмовились залишати будь-які звернення чи записатися у чергу на прийом до нардепа.

  Також радикали принесли подарунок Олександрові Шевченку. Активісти залишили нардепу спортивний костюм, биту та соняшникове насіння. Вочевидь, так вони відреагували на фразу Шевченка, що він не припинить лупцювати Ляшка. Наступного разу замість кулаків він зможе  використати презент радикалів у повній мірі.

  У приймальні Шевченка дану акцію сприймають не більше, ніж піар, адже жодних чітких вимог сформульовано так і не було. Також радикали відмовились від пропозиції поїхати, як вони кричали, на Донбас. Помічник Шевченка сказав, що готовий виділити фінансування на автобус, який би зміг доставити учсників акції на Донбас. 

  Нагадаємо, як повідомляли раніше ЗМІ, минулої суботи представники сексуальних меншин вже відвідували штаб Шевченка з аналогічною акцією. Тоді активісти залишили незрозумілі плакати і наклейки та втекли.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150