Ректор та студенти Прикарпатського університету прийняли участь в IceBucketChallenge та облилися з пожежного шлангу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ректор Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Ігор Цепенда розповів, що університет живе за принципом мушкетерів "Один за всіх і всі за одного". Тому виклик випускниці ПНУ, журналістки Ольги Гриців, прийняв весь університет.

  Біля пам’ятника Василю Стефанику стояла скринька, в яку студенти та викладачі кидали свої пожертви військовим в зоні АТО.

  "Це обливання має на меті підтримати наших військових на Сході. Це додаткове привернення уваги молоді та студенства до тих проблем, які зараз є в суспільстві. Нашу акцію ми присвяуємо нашому випуснику, людині-герою, командиру розвідвзіоду "Айдару" Олегу Сухарьову, який знаходиться зараз в дуже важкому стані. Це наша солідарність з ним т аперший крок до його одужання", – повідомив ректор.

  Але обливання було нетиповим: замість пошуку 18 тисяч відер, ситуацію вирішили простіше – облили студентів з пожежного шлангу. Викладачі та сам ректор використали відра.

  Молодь була в захваті від флеш-мобу й обливання супроводжувалося дружніми вигуками "Слава Україні – Героям Слава!" та "Хто не скаче, той москаль".

  Обливав студентів сам начальник управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

  Й якщо перше обливали лише добровольців, то потім – всіх, хто стояв поруч.

  Пізніше всіх мокрих, але задоволених студентів напоїли гарячим чаєм.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150