Роману Гурику відкрили меморіальну дошку на фасаді його рідної школи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківську з’явилася ще одна меморіальна дошка загиблому на Майдані франківцю Роману Гурику.

  Її розмістили на фасаді школи № 23, в якій навчався Роман. Директор школи зазначив, що тепер учні та вчителі зможуть кожного ранку вітатися з Героєм.

  На відкриття прийшли вчителі та учні школи, а також представники міської влади.

  Був присутній і дідусь Романа, Мирослав Гурик. Саме він, та сестричка Героя зняли полотно з меморіальної дошки. Пан Мирослав подякував всім, хто прийшов вшанувати пам’ять його онука.

  "Кожного разу ловлю себе на думці, що я об’їздив з концертами всю Європу, але коли приходиться говорити про свою дитину, то цей комок в горлі, тремтіння рук, біль в душі та серце на куски – це дуже тяжко. Дякую вчителям, які виховують дітей у цій школі в дусі моралі та любові до Батьківщини. Адже цей фундамент Ромчик отримав саме в цій школі, й саме за це пішов, щоб нам було краще. Він бачив, що дороги назад з Інститутської нема. Бачив, що тих, хто туди йшов, виносили мертвими: бруківка була влита кров’ю його побратимів. Але він пішов, бо ця вихована у ньому свобода не дозволила йому повернутися назад", – розповів він.

  Нагадаємо, о 17.00 відбудеться поминальна хода та панахида за загиблими на Майдані в Меморіальному сквері, біля могили Романа Гурика.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150