Розпочинаються роботи з капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 вересня, відбулася робоча нарада щодо одного з найбільш проблемних питань для жителів міста Івано-Франківська – капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника, яка є об`їзною дорогою обласного центру.

  Обговорити особливості проведення ремонтних робіт зібралися представники облдержадміністрації, підприємства-виконавця, комунальних служб та управління Державної автомобільної інспекції. Для цього вони прибули безпосередньо на вулицю Набережну, щоби прямо на місці проведення робіт оцінити ситуацію та врегулювати можливі проблемні аспекти.

  Зокрема, було проведено ревізію діючих на дорожній ділянці комунікацій, підтверджено робочий стан усіх ливневих стоків.

  Окрім того, під час наради досягнуто домовленостей з представником управління Державної автомобільної інспекції щодо організації руху вулицею легкового автомобільного транспорту на час ремонтних робіт.

  – Проведено широку нараду з представниками всіх служб, які мають відношення до ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника, окреслено коло завдань, які необхідно виконати уже на першому етапі проведення робіт. Ми зробили важливі технічні кроки, які покликані запобігти втручанням в цілісність об`єкта після його здачі в експлуатацію. Раніше ми часто мали можливість спостерігати, як незадовго після завершення ремонту дорожнього полотна, його цілісність практично одразу ж порушувалася розкопками чи то комунальних служб, а чи різноманітними підприємствами. Саме з метою недопущення аналогічної ситуації у майбутньому, ми і провели нараду, під час якої узгодили всі можливі проблемні аспекти. – пояснив заступник директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Роман Пацак. – Приємно бачити розуміння і готовність до нормальної співпраці на даному етапі з боку усіх служб.

  Нагадаємо, що між департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації та товариством із обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Трейдзахідбуд» було укладено угоду щодо капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника в Івано-Франківську.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150