Сергій Палійчук підготував “смітник історії” для мерзотників-пристосуванців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В неділю, 29 вересня 2014 року, ЦВК по одномандатному виборчому окрузі № 83 (м. Івано-Франківськ) зареєструвала кандидатом у народні депутати України Сергія Васильовича Палійчука, якого висунула Радикальна партія Олега Ляшка.

  В Івано-Франківську відбулась прес-конференція кандидата у народні депутати України Сергія Палійчука, який презентував широкому загалу свою команду та передвиборчу програму.

  У передвиборчій програмі кандидат важливу увагу спрямовує на євроінтеграційні процеси для нашої Держави, але найважливіші акценти він розставляє на проблемах Прикарпаття та Івано-Франківська зокрема.

  Так Сергій Палійчук говорить про необхідність кардинальних реформ місцевого самоврядування, щоб гроші зароблені івано-франківцями залишались у казні міста, а не розпорошувались на невідомо що із центрального бюджету.

  Важливим питанням для Прикарпаття є проблема трудової міграції. Цю проблему відчуває чи не кожна прикарпатська сім’я, але за більше як 20 років незалежності, українська влада так і не змогла розпочати процес вирішення цього питання. Сергій Палійчук досить тісно співпрацює із прикарпатськими заробітчанами і знає про проблеми розділених сімей із власного досвіду, адже теж змалечку проживав у такій родині. Тому він пропонує розробити програму і створити за допомогою цих же ж людей цільовий фонд, який би займався створенням нових робочих місць тут в області.
  І головне питання – це питання люстрації. Перш за все відміна пільг для колишніх і нинішніх депутатів, та зняття недоторканості. Люстрація всіх високопоставлених чиновників команди Януковича, та тих високопосадовців, які займають «теплі» крісла при будь якій владі.
  Список таких прикарпатських чиновників Сергій Палійчук та його команда вже склала, тож незабаром на тих мерзотників-пристосуванців чекає справедлива люстрація і вони знайдуть належне собі місце на смітнику історії.

  Біографічна довідка:
  Палійчук Сергій Васильович, народився 4 жовтня 1984 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150