Сергій Бут презентував дебютний роман “Листи з того світу”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   11 лютого о 18:00 в виставковому залі книгарні "Є", Івано-Франківськ, відбулась презентація роману Сергія Бута "Листи з того світу". Це дебютний роман, а також перша презентація письменника, який до цього писав лише сценарії. Модератором виступив Євгеній Філатов – арт-менеджер книгарні "Є". Також в ході презентації письменник показав фотографії різноманітних цвинтарів світу, які його надихали – на двох з них відбуваються події, описані в романі.

  Книга написана в детективному жанрі, в ній піднімаються теми смерті, вічної пам’яті та містики, яка не завжди є вигаданою. В одному з гробівців Личаківського кладовища головний герой Андрій Багрій, працюючи реставратором, знаходить дивного листа, автором якого є мати немовлят, похованих в цьому гробівці. В листі – крик матері про допомогу. Заінтригований Андрій вирішує допомогти, не здогадуючись, куди цей шлях його приведе та що відкриє.

  "Знаєте, вся ця містика насправді існує. Блукаючи по Личаківському кладовищі, дійсно розумієш сенс поняття "Вічна пам’ять". Ідея цього роману мені прийшла в голову саме під час прогулянки там. А коли моя подруга Тетяна розповіла мені реальну історію про дітей одної пари, які вмирали через кілька днів після народження, в голові остаточно сформувалась ідея даної книги", – розповів Сергій Бут на презентації.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150