Школярі Івано-Франківська розмалювали ялинкові прикраси на майстер-класі відомого художника

 • 180x150
 • Опубліковано:

   22 грудня школярі Івано-Франківська навчились власними руками розмальовувати ялинкові прикраси на майстер-класі відомого художника Михайла Тимчука, заступника директора Музею мистецтв Прикарпаття з наукової роботи. У цьому заході взяло участь вісім дітей 6-9 класів із приватної школи "Перша ластівка", які змогли забрати додому розмальовані власноруч кульки.

  "Музей мистецтв кожного року робить подібні майстер-класи. Зазвичай діти малюють новорічні пейзажі та атрибутику – це сніговички, ялинки, або якась символічна орнаментика. Цього року в тренді однозначо овечка або коза, зараз всі художники та декоратори використовують овечку в новорічних роботах. Найбільш популярні відтінки цього року – сині та жовті, а якось діти навіть малювали сніговичків із синьо-жовтими прапорами. Не варто боятись, декорування це проста річ, головне – мати бажання втілювати свою фантазію. Тим більше, що новорічні кульки  неможливо зіпсувати – вони завжди будуть красиві, яскраві та святкові завдяки блисткам. Ми повністю забезпечуємо дітей матеріалами для майстер-класу. На ці майстер-класи можуть прийти школярі будь-якого віку, ми не ставимо жодних обмежень", – зазначив Михайло Тимчук, івано-франківський художник.

  "Я вирішила, що моїм батькам буде дуже приємно, що така гарна новорічна прикраса буде зроблена моїми руками. Навіть якщо вона не вийде дуже красивою, вони все одно розумітимуть, що ця кулька зроблена з душею. Мені дуже сподобалась ідея пейзажу на кульці. Я вважаю, що зображення засніжених будинків та ялинок на кульці створюватиме святковий настрій, тому я малюю саме пейзаж", – розповіла Ліда, 11-річна учениця шостого класу приватної школи "Перша Ластівка".

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150