Шоумен Сергій Притула зі зброєю ловив на Прикарпатті диверсанта

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Упродовж 24-х годин страйкболісти з трьох країн проводили на курорті «Буковель», відтворюючи історичні події, гру «Бродський котел». За команду дивізії «Галичина» зголосилися виступати тільки українці.

  Участь у грі зі страйкболу взяли понад 150 учасників із трьох країн: України, Російської Федерації (за команду виступала єдина на грі дівчина) та Білорусі. Учасники були розділені на 3 команди: 14-та гренадерська дивізія «Галичина», Перший Український фронт («совіти») та диверсійний загін УПА.

  Нагадаємо, 28 червня 1944 р. за наказом командуючого групою «Північна Україна» генерал-фельдмаршала Вальтера Моделя дивізія була введена до складу 13-го корпусу 4-ї танкової армії, яка тримала оборону 160-км відтинку фронту біля м. Броди. Дивізія «Галичина» зайняла другу (запасну) лінію оборони фронту довжиною 36 км.

  13 липня радянське командування силами 1-го Українського фронту почало Львівсько-Сандомирську операцію, метою якої було оточення німецьких військ у Галичині, взяття Львова, і вихід на лінію Вісла-Сян. У результаті наступу військ маршала Конєва 13-й корпус попав у оточення, а «Галичина» кинута на різні відтинки для ліквідації небезпечного становища. Після жорстоких боїв під Бродами 22 липня 13-й корпус припинив існування, а залишки «Галичини» (біля 1000 чоловік) на чолі з генералом Фрайтагом прорвалися із оточення і почали пробиватися у Закарпаття.

  — За заліковими балами виграли «совіти» — Перший Український фронт, — повідомив «Вікнам» представник команди «Гуцули», яка виступала за дивізію «Галичина», Євген Гапич — один із організаторів Кубку «Буковеля».

  За команду 14-ої гренадерської дивізії «Галичина» виступав і відомий КВН-ник (більше відомий, як Тернопільський Сірий), телеведучий Сергій Притула. До речі, у цій страйкбольній команді не було росіян і білорусів — лише українці. Сергій Притула в одному із завдань разом із Євгеном Гапичем ловили «диверсанта». Кажуть — успішно зловили.

  Вікна

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150