Скандал в Долині: військовий комісар потрапив в ДТП

 • 180x150
 • Опубліковано:

   В понеділок, 12 січня в Долині трапилося ДТП за участі виконуючого обов’язки військового комісара Долинського району Степана Гриника. Чоловік не впорався з керуванням та спричинив аварію.

  ДТП зафіксували місцеві активісти. За їхніми словами, Степан Гриник втік з місця пригоди. Причиною такого вчинку, припускають, був стан алкогольного сп’яніння винуватця ДТП.

  У міліції факт аварії підтверджують, проте вміст алкоголю в крові Степана Гриника ніхто не перевірив.

  Зазначимо, що це не перший випадок, коли комісара підозрюють у зловживанні алкоголем. Як розповідають активісти, два тижні тому в військовий комісаріат з’явився чоловік, який хотів записатись добровольцем, проте комісар відмовив йому, мотивуючи це тим, що відпочиває. При цьому, як говорить сам доброволець, на столі в комісара стояла пляшка коньяку. Активісти викликали міліцію, проте поки правоохоронці приїхали, робочий день закінчився, і фіксувати вже не було що.

  Т.в.о обласного комісара Олег Мороз зазначив, що "володіє інформацією про ДТП в усному режимі, але жодного розслідування ще не було проведено". За його словами, він зустрічався з представниками обласної "Самооборони", котрі пообіцяли надати інформацію для проведення службового розслідування.

   

  (Visited 109 times, 1 visits today)
 • 180x150