Сьогодні франківці мали змогу смачно допомогти армії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні мешканці та гості Івано-Франківська мали змогу допомогти українській армії та як винагороду – поласувати домашньою випічкою.

  Для того щоб отримати шматочок торта чи кілька пряників або папушок треба лише вкинути у скриньку 10 гривень. Проте багато учасників акції кидали більші купюри, а тих, хто не мав змоги його придбати, пригощили безкоштовно.

  Організатор акції Наталія Драганчук поділилася зі Стиком історією, яка наштовхнула її та співробітниць провести таку акцію.

  "Брат одного з працівників нашого офісу пішов добровольцем в АТО. Ми збирали кошти як могли, щоб його екіпірувати. Тепер він цілком забезпечений всім необхідним й ми вирішили допомогти іншим хлопцям та долучити цього всіх франківців. Тому напекли різної смакоти дома й тепер роздаємо її", – розповіла пані Наталя.

  У створенні випічки було задіяно багато людей: пекли жінки співробітників компанії, їхні мами та самі активістки. Її було багато: тут тобі й сирник, і папушки, й печиво, а також печені яблука, кекси та безліч інших смаколиків.

  Випічку розбирали миттєво, дівчата ледь встигали докладати нову. Містянам дуже сподобалася така солодка допомога армії й тому акція закінчилася передчасно, хоч анонсували її до 19.00.

  Організатори обіцяють провести ще кілька акцій на підтримку військових на Сході країни. А вилучені з цієї смачної акції кошти витратять на необхідне спорядження аеромобільної бригади та батальйонів.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150