Сьогодні Івано-Франківська самооборона отримала допомогу з Німеччини для українських військових

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Міська організація "Народна самооборона" вийшли на співпрацю з Німеччиною й сьогодні прийшла перша партія допомоги. Там близько 100 кг гуманітарної допомоги: медикамети, постільна білизна й засоби особистої гігієни, які так необхідні хлопцям на Сході. А ще ходулі для хлопців, які отримали поранення.

  Збирали ці речі звичайні німці з міста Росток, що біля Гамбургу. й привіз їх сюди також громадянин Німеччини Рейнер Беркуц, який зазначив, що це "допомога Німеччини Україні".

  "Так як ми збираємо по супермаркетах цю допомогу, так само й німецька сторона, прості люди, які відгукнулися на нашу біду, готові допомагати нам забезпечувати найнеобхіднішим наших хлопців", – зазначив координатор Самооборони Роман Мочерняк

  Зараз налагоджується постійна допомога військовим. Німці передають на Самооборону, а ті вже передають безпосередньо на місця.

  "Ми веземо допомогу лише безпосередньо на блок-пости. Адже відомі факти крадіжок з військових складів, тому Самооборона вирішила передавати все на місця", – зазначив координатор Народної самооборони Ярослав Наваляний.

  Відбуде допомога відразу, як тільки доукомплектують весь набір, щоб завантажити "фуру".

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150