Сьогодні в Івано-Франківську активісти пікетували УМВС

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні на вулиці Академіка Сахарова відбулося пікетування Управління МВСУ в Івано-Франківську. Таким чином громадські активісти, в тому числі представники ГО "Правий сектор", висловити своє обурення з приводу подій, які відбулися в Одесі, 3 серпня, на концерті Ані Лорак., коли міліція жорстоко побила мітингувальників.

  Представник ПС, Андрій Подільський, переконаний, що міліція досі захищає російський бізнес та переслідує патріотів.

  "Ми продовжуємо акцію, яка відбувається по всій Україні. Це наш протест прости свавілля міліціонерів, які в Одесі побили українських патріотів", – розповів Подільський.

  Активісти наполягають на повній люстрації внутрішніх органів держави та реформуванні міліції. Перед будівлею Андрій Подільський зачитав вимоги, та передав їх в Управління МВС. Серед них: розслідування резонансних злочинів перевірка на причетність до сепаратизму та притягнення до відповідальності силовиків, які перевищували свої поноваження.

  Оскільки начальника УМВС Микола Семенишина немає на місці, то його перший заступник Віталій Ільчишин пообіцяв, що передасть всі вимоги активістів.

  Пікетування передбачає лише висловлення вимог, тому кількість активістів була трохи більше ніж два десятки. Але громадські активісти запевнили, що продовжуватимуть такі акції й надалі боротимуться з міліцейським свавіллям.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150