Сьогодні з прикарпатськими студентами зустрівся відомий журналіст та письменник Ігор Померанцев

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Розмовляли зі студентами-першокурсниками кафедри журналістики ПНУ ім. Стефаника в актовому залі університету про нову книжку письменника "Вільний простір", а також про труднощі та особливості роботи журналіста.

  Зустріч проводилася двома мовами. Модератор, Ірина Славінська, розмовляла українською, натомість сам автор – російською. Хоча своїй твори зачитував українською й називає її "моя улюблена друга мова".

  "Німецька мова не несе відповідальносі за нацистів. Російська ж – не винна в інтервенції в Україну", – прокоментував Ігор Помаранцев свій мовний вибір.

  Нова книга – це збірка радіощоденників письменника. В ній є кілька розділів, оскільки в журналістиці є різні жанри: репортажі, коментарі до новин, кілька інтерв’ю й навіть поезія.

  Всі тексти з книги – були в ефірі, тому автор називає їх "повітряними замками". Написана робота російською, проте видано її українською у Видавництві УКУ. Перекладала щоденники Діана Клочко.

  Найбільшою драмою в журналістики Ігор Померанцев вважає те, що вона живе один день. Журналісти вкладаючи розум, емоції та душу в те, що вони роблять – бачать, як їхні роботи -"повітряні замки" живуть лише один день.

  "Журналісти схожі на героїв давньогрецький трагедій, коли знаючи свою долю, ми все ж намагаємося протистояти їй", – зауважив він.

  На завершення Ігор Помаранцев поділився своїми життєвими гаслами- думками, які часто повторює сам собі.

  "Ніхто нікому не може допомогти" та "Я люблю самотність. Але важливо, щоб я вибрав її, а не вона мене" – додав журналіст.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150