Стартував чемпіонат України з баскетболу І ліга

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Стартував чемпіонат України І ліги з баскетболу. У Коломиї на базі ФОСК «Прикарпаття» відбулася гра першого туру між коломийською командою «Тирлич» та командою «Гайворон» з кіровоградщини. Відкриття баскетбольного сезону 2011-2012 року стало вдалим для коломиян. В обох зістрічах БК «Тирлич» переміг з великим відривом. В суботу після фінального свистка суддя зафіксував рахунок 114:43, а недільним ранком на табло по завершенню гри – 141:72. За підсумками двох ігр найрезультативнішим гравцем БК «Тирлич» став Андрій Романиця.

  У першоліговому чемпіонаті 2010-2011 коломийський клуб «Тирлич» фінішував п’ятим, пропустивши вперед тільки «Мусон» (Севастополь), «Будсервіс» (Сарни), КПУ (Запоріжжя) і КДЮСШ «Азовмаш» (Маріуполь).

  Цьогоріч клуб підсилив склад команди. Два Андрія, майстри спорту України, Костко та Бугаєвський відтепер захищатимуть честь Коломиї. Варто зазначити, що А. Костко шестиразовий чемпіон України супер ліги у складі київської команди «Будівельник».

  Також чималу надію тренер команди Андрій Романиця покладає на підростаюче покоління. Цього сезону за БК «Тирлич» гратимуть три молодих баскетболіста 1993 року народження. Любомир Бортейчук, Василь Вінтоняк та Роман Дубей вже в першій грі показали хороші результати і відзначилися закинутими м’ячами.

  Президент клубу БК «Тирлич» Роман Бортейчук задоволений початком сезону і поставив перед баскетболістами завдання перевищити минулорічний результат і позмагатися за медалі чемпіонату України.

  Оксана Островська

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150