Стецик і Буяк намалювали Довбуша і його молодиць у віконницях “Молочного кафе”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За годину франківські митці Ярема Стецик та Петро Буяк втілили проект "проект називається "Про Довбуша та його любов до жінок і гір".

  Нещодавно в Івано-Франківську Петро Буяк презентував проект «Вибирай і добирай років». Це cоціальний проект-геппенінг, проект-подія, проект-явище, що апелює до світового руху проти шкідливих звичок і стає «українським сегментом» в серії світових ініціатив за здоровий спосіб життя.

  У рамках проекту митець створено дев’ять робіт розміром 1,8×1,6 метра, що описують окремі історії, у яких постає вибір «добавляти» чи «відбувати» собі повноцінного життя: «алкоголь» чи «молоко», «тютюновий дим» чи «свіже повітря».

  Петро Буяк виставив свої роботи у дев’яти порожніх віконницях “Молочного кафе” на кілька годин. А у вівторок, 17 червня, ці роботи зможуть побачити калушани на площі Героїв, з 12.00 до 16.00.

  Ідея ж знову “оживити” віконниці “Молочного кафе” виникла минулого тижня— Та минулого тижня домовилися, шо нині в восьмій ранку стрінемося в центрі і тупо намалюємо шось про гуцулів. Я хотів замінити корів на шось нове, — розповів “Вікнам” Петро Буяк.

  — А мені було самому скучно, та й матеріалу троха бракувало. Знаю, шо Стецик любит таківо тєми — він погодився. А зранку за пять секунд прийшла думка просто про Довбуша шось намалювати. Та й усе, — посміхається художник.

  Проект назвали “Про Довбуша та його любов до жінок і гір”. Тривала робота впродовж години.

  Експозиція, за словами митця, висітиме місяць, а потім він знову щось нове на вікнах намалює.

  — Короче я відкрив Центр Сучасного Мистецтва від Buyak Penzel, — інформує Петро Буяк. — Правила виставок в моєму центрі — дуже прості, черги нема, відсіюванння по крутості — нема. Поки це місце є, то Пінчук Арт Центр буде у задніх рядах. Зараз шукаю меценатів та фінансування.

  Ярема Стецик розписував віконниці зліва, а Петро Буяк — справа. 

  Вікна

   

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150